2022-05-24 23:21

DEKORAL wspiera twórców internetowych na INFLUENCERS LIVE 2022

Marka Dekoral została partnerem wydarzenia Influencers Live 2022, które odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia w dniach 28-29 maja 2022 r.

Konferencja skupiająca twórców internetowych odbędzie się pod hasłem: Twórca_twórczyni przyszłości. Jak odnieść sukces w sieci? Jakie umiejętności i kanały social media rozwijać? Jak tworzyć wartościowy kontent? To tylko niektóre z pytań, jakie stanowić będą temat dyskusji podczas tegorocznego spotkania. Dwudniowe wydarzenie obejmuje 8 bloków tematycznych, w ramach których 70 znanych twórców poprowadzi prelekcje, warsztaty i panele dyskusyjne dla 1500 uczestników. W pierwszym dniu wydarzenia odbędzie się gala Influencers Live Awards 2022, podczas której nagrodzeni zostaną najbardziej wpływowi twórcy roku w 12 różnych kategoriach.

Doceniamy twórców internetowych i wspólnie szukamy inspiracji

Dla marki Dekoral szczególne znaczenie ma wsparcie twórców z obszarów wnętrzarskich i DIY. Wielu naszych konsumentów poszukuje inspiracji kolorystycznych właśnie w mediach społecznościowych. Dlatego bardzo doceniamy kreatywność i pomysłowość influencerów, którzy tworzą i propagują nowe trendy wnętrzarskie i chętnie dzielą się swoją wiedzą z odbiorcami.  Udział w konferencji Influencers Live to dla nas okazja, by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem oraz przede wszystkim inspirować siebie nawzajem” – mówi Ewa Ostaszewska, Brand Manager marki Dekoral.

Odbiorcy kanałów społecznościowych, którzy obserwują markę Dekoral mają szansę marki Dekoral zdobyć bezpłatne wejściówki na Influencers Live, biorąc udział w konkursie #dekoralinspiruje na profilu Dekoral na Instagramie: https://www.instagram.com/dekoralinspiruje/

Więcej informacji o Influencers Live na stronie internetowej wydarzenia: Influencers LIVE Wrocław – Wydarzenie dla Twórców Internetowych