2021-06-29 16:42

Marka Dekoral nagrodzona tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku 2021

Marka Dekoral (PPG Deco Polska) została doceniona w XVI edycji rankingu Budowlana Marka Roku. Tytuł „Złotej budowlanej marki roku 2021” przyznany został w kategorii „Farby dekoracyjne wewnętrzne". Plebiscyt nagradza cenione marki, obdarzone największym zaufaniem wykonawców.

 

To już kolejny tytuł dla marki Dekoral w Rankingu Budowlana Marka Roku. Wyróżnienia przyznawane są w kilkudziesięciu kategoriach, między innymi „Farby Dekoracyjne Wewnętrzne”. Wyniki zostały ogłoszone 10 czerwca 2021 roku. Organizatorem plebiscytu jest ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku, polska firma działająca od 1996 roku, posiadająca status centrum badawczo-rozwojowego. Ranking tworzony jest od 2005 roku, a Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku to jedno z głównych wydarzeń polskiego sektora budowlanego.

Budowlana Marka Roku 2021_2


Projekt badawczy stojący za plebiscytem Budowlana Marka Roku typuje producentów materiałów budowlanych, bazując na opiniach 2576 niezależnych firm wykonawczych z całej Polski. W badaniu biorą więc udział osoby pracujące na co dzień w branży remontowo - budowlanej i korzystające z oferowanych przez marki produktów.

Plebiscyt Budowlana Marka Roku jest rzetelnym źródłem informacji dla osób, które szukają sprawdzonych materiałów i uznanych w branży budowlanej producentów.

To dla nas ogromne wyróżnienie, że znaleźliśmy się w czołówce tego prestiżowego rankingu. Uznanie przez profesjonalistów jest dla nas bardzo ważne, ponieważ świadczy nie tylko o zaufaniu do marki, ale także zadowoleniu z jakości naszych produktów” – mówi Ewa Ostaszewska, Brand Manager Dekoral.

Złota_Budowlana_Marka_Roku_2021

 

Załączniki