2020-03-02 09:23

Dekoral laureatem Superbrands 2020

Marka Dekoral ponownie została wyróżniona w prestiżowym rankingu Superbrands w kategorii „Farby i lakiery”. Dzięki głosom konsumentów i ekspertów z dziedziny marketingu, znalazła się w elitarnym gronie najmocniejszych marek w Polsce.

Celem plebiscytu Superbrands jest wyróżnienie marek, które najlepiej odpowiadają na oczekiwania konsumentów. Tytuł przyznawany jest markom o polskim rodowodzie, które mają ugruntowaną pozycję i uznany wizerunek na krajowym rynku. Oba tytuły stanowią ważną informację dla konsumentów na temat jakości i zaufania, jakim cieszy się wyróżniony brand. – To dla nas ogromne wyróżnienie, że znaleźliśmy się w czołówce tego prestiżowego plebiscytu. Ma ono dla nas szczególne znaczenie, ponieważ jego wyniki poparte są badaniami konsumentów. A to z myślą o nich dbamy o najwyższą jakość naszych produktów i nieustannie je rozwijamy. Dodatkową nobilitacją jest także fakt, że w głosowaniu brali również udział niezależni eksperci z dziedziny marketingu i reklamy. Tytuł Superbrands 2020 to dodatkowa motywacja do dalszej pracy oraz kontynuowania przyjętej strategii dotyczącej umacniania naszej pozycji na rynku – mówi Ewa Ostaszewska, Brand Manager Dekoral.

Badanie Superbrands stanowi największe badanie siły marki w Polsce. W tegorocznej 14. edycji o opinie zapytano ponad 10 tysięcy osób, a badanie objęło ponad 2000 marek konsumenckich. Kluczowym czynnikiem decydującym o przyznaniu wyróżnień był indeks siły marki, który wynikał z różnicy między wynikiem polecania, a odradzania danej marki. O przyznaniu tytułu Superbrands 2020 zdecydowały połączone wyniki niezależnego badania konsumenckiego oraz wyniki głosowania członków Rady Marek - specjalistów z obszaru marketingu, brandingu i PR.

FKR  (1001)

Załączniki