2019-04-24 11:52

Mieszkanie w stylu Miejski Szyk

Miejski Szyk to minimalistyczny i nowoczesny styl aranżacyjny, w którym przeważają proste formy oraz stonowane barwy. Zaprezentowany na łamach najnowszego Katalogu Inspiracji marki Dekoral przedstawia spokojne, minimalistyczne i proste wnętrza, będące przyjaznym azylem dla każdego z domowników.

Miejski Szyk to styl, w którym przeważają jasne, optymistyczne błękity, szarości oraz klasyczne i naturalne beże. To zestawienie kolorystyczne trafi w gusta osób ceniących prostotę oraz umiarkowanie. Zastosowanie delikatniejszych barw na ścianach pozwala na większą odwagę przy dobieraniu mebli oraz elementów wyposażenia. Dopełnieniem całej kompozycji mogą być dodatki z naturalnych materiałów, takich jak: surowe drewno, cegła czy metal.

Przykłady aranżacji w stylu Miejski Szyk:

 

SALON

Szarości są uniwersalne i ponadczasowe, a ze względu na dużą ilość odcieni - idealnie sprawdzają się w każdym wnętrzu i stylu.  W przedstawionej aranżacji salonu zastosowano głęboko matową, ceramiczną farbę Dekoral Home&Style w kolorze GREY STONE, która tworzy spokojną i minimalistyczną w dodatkach oraz kolorach aranżację charakterystyczną dla Miejskiego Szyku. 

GREY STONE.jpg

 

SYPIALNIA

Biel i czerń to barwy, które od zawsze stanowią idealny duet, a ich zastosowanie jest gwarancją udanej i stylowej aranżacji, bez względu na to, czy wolimy wnętrza czarno-białe, czy biało-czarne.  W powyższej aranżacji na ścianach została zastosowana farba ceramiczna marki Dekoral Home&Style w kolorze SNOW WHITEoraz farba lateksowa Dekoral Clean&Color w kolorze AŻUROWA CZERŃ.

SNOW WHITE.jpg

 

ŁAZIENKA

Minimalizm we wnętrzach, który jest nieodłączną częścią Miejskiego Szyku najłatwiej osiągnąć za pomocą delikatnych, subtelnych kolorów natury, takich jak lekkie beże czy błękity. Ten styl idealnie się sprawdza nie tylko w pokojach dziennych czy sypialniach, ale także w pomieszczeniach kąpielowych. Zastosowanie farby Dekoral Łazienka&Kuchnia w kolorze MALOWNICZY BEŻ stanowi dopełnienie całej aranżacji, zapewniając jednocześnie ochronę przed wodą i działaniem grzybów pleśniowych.

MALOWNICZY BEŻ.jpg

Więcej w Katalogu Inspiracji Dekoral: http://ppg.dekoral.pl/download/Katalog_inspiracji_Dekoral_2019.pdf

 

Załączniki