2016-07-28 10:16

Krasnal Dekoralek – nowy mieszkaniec Wrocławia

To bardzo dobra wiadomość dla wrocławian. Kolejny krasnal postanowił osiedlić się w stolicy Dolnego Śląska, by pomagać i opiekować się Wielkimi Ludźmi. Na jakie wsparcie możemy liczyć ze strony nowego, małego mieszkańca?

Jedna z legend, opowiadająca o początkach osadnictwa tych przyjaznych istot mówi, że dawno temu, gdy Wrocław był jeszcze małym miasteczkiem, opiekuńcze krasnale pomagały miejscowym w prowadzeniu gospodarstw. Wspierali ludzi w pracach domowych, a ci w zamian zapewniali im dach nad głową i częstowali okruchami ze stołu. Szczęśliwie, symbioza tych małych oraz wielkich stworzeń przetrwała do dziś, dlatego też z radością witamy nowego przedstawiciela świata krasnali – Dekoralka.

Nie od dziś wiadomo, że tam gdzie mieszkają krasnoludki – panuje ład i porządek. Ich pomoc bywa niezbędna, a wysiłku jaki w nią wkładają trudno nie docenić. Nie inaczej było w przypadku Krasnala Dekoralka, który przyjął zaproszenie firmy PPG Deco Polska i za swój nowy dom wybrał siedzibę firmy przy ulicy Kwidzyńskiej. Powód przeprowadzki skrzata na wrocławskie Kowale nie jest przypadkowy. Krasnal stał się częścią załogi marki Dekoral dokładnie w 18. roku jej istnienia marki. Jak przystało na prawdziwego pomocnika-malarza, Dekoralek wyposażony został w puszkę farby, malarski wałek i drabinę, dzięki której dotrze w nawet najtrudniej dostępne miejsca, aby pomalować każdy kącik.

Serdecznie witamy Krasnala Dekoralka we Wrocławiu. Jesteśmy pewni, że okaże się pracowitym członkiem zespołu i pomoże załodze w codziennych wyzwaniach.

Załączniki