Biuro prasowe

Kreacje Dekoral Fashion: Sypialnia w stylu skandynawskim

27-09-2012

Wnętrze sypialni powinno sprzyjać odpoczynkowi i relaksowi, dlatego najlepiej urządzić ją z pomocą prostych aranżacji. Idealnie sprawdzi się w jej wnętrzu styl skandynawski, który charakteryzuje umiar, funkcjonalność oraz minimalizm w kolorach i wzorach. Marka Dekoral Fashion pomoże nam w urządzeniu takiego wnętrza.

Wnętrza skandynawskie to przede wszystkim prostota, minimalizm, a jednocześnie wyjątkowa estetyka i przytulność. Choć nie znajdziemy w nich przepychu, mimo to są niesamowicie komfortowe. Ciepły wystrój sypialni urządzonej w takim stylu pozwoli każdemu wypocząć po ciężkim dniu.

W skandynawskiej sypialni kolorem dominującym jest przede wszystkim biel. Sprawia ona, że wnętrze wydaje się większe i jaśniejsze – doskonałym jej przykładem jest np. „czystość bieli” z palety farb Colour & Style marki Dekoral Fashion. Uniwersalność bieli pozwala na skomponowanie jej z każdym innym odcieniem zarówno na zasadzie stonowanej aranżacji, jak i ciekawych kontrastów. Pasują do niej delikatne pastele: beże, szarości, błękit, zieleń oraz wyraziste barwy, np.: czerń, granat, róż, żółty. Jeśli wolimy nieco ciemniejszy wystrój, możemy wybrać na ściany odcienie szarości czy écru, np. „harmonia”, „szyfonowy beż” lub „natchnienie”, której znajdziemy wśród kolorów emulsji lateksowej Akrylit W Fashion Collection. Końcowy efekt nie powinien być jednak zbyt ciemny i przytłaczający.

Ponieważ styl skandynawski charakteryzuje naturalność, białe lub beżowe ściany powinniśmy zestawić z elementami wyposażenia wykonanymi z drewna lub wikliny. Meble w naturalnym odcieniu będą się idealnie komponować z delikatną kolorystyką ścian oraz drewnianą podłogą, a także działać uspokajająco na mieszkańców. Oryginalną ozdobą będzie futro lub skóra rozciągnięta na łóżku i gruby, wełniany dywan na podłodze. Kierując się prostotą i minimalizmem powinniśmy unikać zbyt dużej ilości mebli oraz niepotrzebnych bibelotów. Funkcje ozdobne pełnić mogą plecione kosze i pudełka lub oryginalny kubek na wodę ustawiony na nocnym stoliku. Warto znaleźć również miejsce na zieloną roślinę. Pamiętajmy także dużej ilości światła. Oprócz żyrandola możemy ustawić w sypialni, np. szklane lampki. Zamiast ciężkich zasłon, wystarczą zwiewne firany, które nie będą zatrzymywać promieni słońca.

Urządzenie sypialni w stylu skandynawskim pozwoli nam nie tylko na praktyczne zagospodarowanie wnętrza, ale również na komfortowe odprężenie po ciężkim dniu.

 

www.dekoralfashion.pl

 

Kontakt
dla mediów

Grzegorz Witkowski
Key Account Manager

Royal Brand PR
tel.: +48 722 344 837
mobile: +48 722 344 837

Wszystkie prawa zastrzeżone © PPG 2011

Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów farb.

Site by:

Internet Designers
Zamknij